Еко-пляшка (500 мл) у фіолетовому кольорі

Номер: И08
199грн
Об `єм
500 мл
Опис

Переваги та можливості використання:

 • Завдяки обсягом еко-пляшки, тепер навіть дітям буде зручно нею користуватися.
 • Завдяки петельки на кришці Ви зможете висловити свою індивідуальність, повісивши невеликий брелок або шнурок, стрічку, мотузку для зручного транспортування.
 • Еко-пляшка складається з підстави, об'ємом 500 мл і гвинтовий кришки з клапаном.
 • Основа складається з прозорого полімеру, завдяки чому можна побачити, що і в якій кількості знаходиться всередині.
 • Ергономічна форма і рельєфна поверхня підставу сприяє дуже легкому і зручному захопленню пляшки рукою.
 • Кришка щільно нагвинчується на широкому шийці пляшки
 • Гвинтові кришка з носиком забезпечена клапаном, що не допускає протоки, який служить для випуску текучого продукту з ємності і контролює рідина під час пиття.
 • Завдяки клапану Ви зможете тримати і відкривати пляшку однією рукою.
 • Відкручувати кришку необхідно для наповнення її вмістом.
 • В еко-пляшці з щільно закритою кришкою вода довго збережеться чистої і свіжої, без сторонніх запахів.
 • Еко-пляшку дуже зручно взяти з собою в похід, в спортзал, на прогулянку, на роботу, дітям до школи
 • Еко-пляшка ідеальна для зберігання різних напоїв в дверцятах холодильника.
 • По всій планеті щорічно використовуються мільйони пластикових і одноразових ємностей, які, в своїй більшості, перетворюються на сміття. На природну переробку цих відходів природа витрачає десятиліття, що завдає істотної шкоди екології нашої планети. Компанія Tupperware® представляє ідеальну альтернативу одноразової пляшки, Еко-пляшку, виріб багаторазового використання, яке забезпечено логотипом «ECO» і допомагає захисту навколишнього середовища і нашого майбутнього.
 • Температура використання від 0 до + 85⁰C

Увага! Еко-пляшку не можна ставити в морозильну камеру і використовувати при розігріві в СВЧ печі. Прилад не призначений для зберігання і транспортування гарячих напоїв, більш 85оС. Фарбування вироби не впливає на його функціональні якості.

Характеристики
Колір
Фіолетовий
Матеріал
Полімер
Об `єм
500 мл
Відгуки покупців
Пользуюсь уже год и в самом начале впечатления были неоднозначные.
Поначалу воду в этой бутылке, казалось, нельзя оставлять больше чем на сутки (потом она приобретает застоявшийся запах). Но потом все прошло. Возможно после того, как я бутылку прочистил насыпав внутрь гречку (как абразивный материал), добавил туда воды и долго взбалтывал (это мне посоветовал консультант).
Сейчас понимаю, что без этой бутылки было бы сложно.
Во-первых с нее очень удобно пить. Только я имею ввиду ее вариацию с клапаном. Не нужно долго откручивать. Благодаря этому я стал пить больше.
Во-вторых, я ожидал, что клапан износится за год активного использования (вначале он мне показался хлипким). Но спустя год нет и намеков на ухудшения свойств.
В-третих, клапан достаточно герметичен, но все равно я бы не рекомендовал класть бутылку в один отдел с ценными вещами, которые можно залить. Дело в том, что я нечаянно пару раз цеплял крышечку и открывал клапан. Для сумок лучше ее либо ставить в отдельный отдел либо использовать закручивающуюся крышку без клапана.
Ну и в-четвертых, она стильная. Ее приятно с собой таскать. Среди молодежи это как аксессуар. Тем более в связи с ЭКО-трендами и популяризации здорового образа жизни.

В конце дам еще один совет: выбирайте бутылочку чтобы она была прозрачная. Темно-фиолетовые, бордовые и т.д. – не очень прозрачные - и когда я качаю в них воду с кулера, часто переливаю, потому что сложно увидеть как она заполняется.
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг