Еко-пляшка (750 мл) в блакитному кольорі

Номер: И97
249грн
Опис

Еко-пляшка складається з основи об'емом 750 мл і зручного клапана.

Характеристики та переваги:

Основа складається з прозорого полімеру, завдяки чому можна побачити, що і в якій кількості знаходиться всередині. Ергономічна форма і рельєфна поверхня основи сприяє дуже легкому і зручному захопленню пляшки рукою. На кришці є «хвостик» для зручного відкривання. По внутрішньому колу кришки розташовується кант, завдяки якому кришка щільно нагвинчується на широкому шийці пляшки, запобігаючи проливання рідини.

Можливості використання:

По всій планеті щорічно використовуються мільйони пластикових і одноразових ємностей, які в своїй більшості перетворюються на сміття. На природну переробку цих відходів природа витрачає десятиліття, що завдає істотної шкоди екології нашої планети. Компанія Tupperware® представляє ідеальну альтернативу одноразової пляшки - Еко-пляшку - виріб багаторазового використання, яке забезпечено логотипом «ECO» і допомагає захисту навколишнього середовища і нашого майбутнього. Виріб без зусиль поміщається як в двері холодильника, так і в невеликий рюкзак.

Важливо!
Еко-пляшку не можна ставити в морозильну камеру і використовувати при розігріві в СВЧ печі. Прилад не призначений для зберігання і транспортування гарячих напоїв більше 85 ° С. Фарбування вироби не впливає на його функціональні якості.

Гарантія якості Tupperware при правильному використанні вироби - 30 років.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг