Презентації продукції

Презентація – це коли збираються разом друзі та знайомі, родичі та близькі люди для того, щоб дізнатися про продукцію компанії, познайомитися з новими рецептами приготування їжі, а також просто приємно провести час. 

Сама ідея домашньої презентації з'явилась досить давно. У 40-х роках 20-го століття продукція марки Тupperware продавалася в універсальних магазинах і інших підприємствах роздрібної торгівлі. Однак в роздрібних магазинах не було можливості належним чином продемонструвати покупцям високу якість виробів Тupperware.

Тоді й з'явився унікальний проект – «Домашня презентація». До 1951 року, завдяки домашнім презентаціям продаж виробів Tupperware настільки зріс в порівнянні з продажами в роздрібній торгівлі, що ця продукція була повністю вилучена з роздрібної мережі. Сьогодні вироби Tupperware можна придбати тільки через незалежних консультантів компанії. В магазинах вони не продаються.

Під час презентації консультант компанії розповість Вам про унікальність продукції Tupperware, роблячи акцент на специфічні особливості, унікальні властивості і функціональних характеристик того чи іншого виробу, продемонструє рецепт, який є одночасно і швидким і доступним. Гості зможуть оцінити зручність продукції, особисто взяти участь у приготуванні рецепта і в кінці продегустувати приготовану страву.

Консультант із задоволенням відповість на всі Ваші запитання. Якщо гості побажають замовити вироби, консультант збере замовлення і повідомить господарці про можливе дні доставки виробів. 

А найприємніше це те, що кожен гість презентації, незалежно від того, зробив він замовлення чи ні, отримає невеликий виріб Tupperware в подарунок! 

За результатами проведення презентації (за сумою замовлення) Господиня домашньої презентації може скористатися ексклюзивним правом замовити з каталогу вподобаний виріб зі знижкою 50%.

При цьому вартість придбаного виробу не повинна перевищувати 10% від обсягу продажів на Презентації.

Більше гостей, більше замовлень, більше економія для господині!

Запрошую всіх на чудові презентації унікальної посуду TUPPERWARE, на яких Вас чекає багато корисної інформації, нові рецепти, лотерея, призи, дегустація.

Кожному гостю – подарунок!

 

Замовте запрошення для себе і своєї подруги по тел. в Києві: (044) 223-72-58 або по тел. 8-067-297-89-89, також це можна зробити на нашому сайті через рубрику «Контакти».

 

Наталія